30 Ağustos 2013 #1984388

Biletix.com Bilet Alımlarına Ek Ücret Yansıtıyor!

Spor müsabakaları için muhatap olduğum Biletix. com firması internet satışlarında normal bilet fiyatlarının üzerine vermediği bir hizmet için ek olarak 4-5-6 tl olmak üzere değişebilen bir tutar yansıtmaktadır. Kaldı ki biz kullanıcılar olarak interneti kullanarak Biletix firmasının yükünü hafifletmekte, şubelerini meşgul etmemekte, kendi işimizi kendimiz yapmaktayız.


Bu nasıl bir çelişkidir? İnternetten alıyoruz fazla ödüyoruz. Biletix. com bu uygulamasını tekrar gözden geçirmesi gerekmekte.

Kadir 112 Okunma

Cevaplar

  • Kadir02 Eylül 2013

    biletix in verdiği cevap: "İşlem bedeli; internet, çağrı merkezi, Garanti Paramatikler, iPhone Uygulaması ve Android Uygulamasından yapılan satışlarda işlem başına eklenen bir ücrettir. Bu ücret, siparişinizin alınması, biletlendirme sistemimize işlenmesi, kurye ve etkinlik mekanı için teslimata hazır hale getirilmesi gibi hizmetleri kapsar. İşlem bedeli tutarı, önceden siz değerli tüketicilerimize ve müşterilerimize bildirilir ve sizler de bilginiz ve onayınız dahilinde, bu tutarları da ödemek suretiyle biletinizi alırsınız. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri " Yani kısaca diyor ki işinize geliyorsa.. Cevabınıza istinaden; Kurye ve etkinlik mekanı teslimatı için olan bedeli hadi anlarım. Fakat bu hizmeti kullanmadığım zaman yine ücret alınıyor. Sanki şubeden alınan biletler için sipariş alınmıyor ve biletlendirme sisteminize işlenmiyor da gökten iniyor biletler.. Tamam ücretler bizim onayımız dahilinde fakat başka alternatifimiz mi var, alternatifi olsa yanınızdan geçmem. Bu işi tekelinize alıp istediğiniz gibi at koşturamazsınız. Şunu da bilin internet üzerinden yalnızca siz(biletix.com) satış yapmıyor(!) Herhangi bir etkinlik için herhangi bir firmadan aldığımız biletlerde bu tarz ücretlere nedense rastlamıyoruz..

  • Biletix.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Akdağ'ın şikayetine istinaden yazılı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön