23 Ekim 2015

Biletix.com İptal Olan Konser Bilet Ücreti İade Edilmedi.

İptal edilen Tarkan Konser biletlerinin ücreti, biletleri götürüp teslim etmeme rağmen hala kartıma iade edilmemiştir. Paramın iadesini istiyorum.

Muberra 176 Okunma

Cevaplar

  • Muberra26 Ekim 2015

    Siz talimati 27 Ekim'de verince ödeme resmi tatiller sebebiyle onumuzdeki haftaya kalacaktir. Yani aslinda musterinize ait olan bir paraya siz birkaç gün daha sahip olacaksiniz. lütfen odemenin resmi tatil oncesinde gerceklesmesi için gereken ozen ve ozveriyi gosterir misiniz?

  • Biletix.com Temsilcisi26 Ekim 2015

    Biletix biletlerinin Maliye Bakanlığı damgalı olması ve perakende satış fişi yerine geçmesi nedeni ile değişiklik gören etkinliklerde bilet ücretlerinin iade edilebilmesi için, biletlerin en kısa zamanda herhangi bir Biletix satış noktasına teslim edilmesi gereklidir. Biletlerin teslim edildiğine dair müşterilerimize verilen formun bir kopyası da biletler ile birlikte, ilgili satış noktası tarafından Biletix Finans Departmanına gönderilir. Biletler Finans Departmanına ulaştığında satın alma işlemi iptal edilir ve bedelin iadesi için formda belirttilen banka ile irtibata geçilir. Hedefimiz, bu işlemleri bilet bize ulaştıktan sonra 7 gün içinde tamamlamaktır. Zaman zaman iptal işlemlerinin yoğunluğu ve/veya bankalar tarafında yaşanabilecek gecikmeler sebebiyle bu süre 10 iş günü sürebilmektedir. İş günü hesabında hafta sonu ve resmi tatil günleri dahil değildir. İadenizin yapılması için 27 Ekim 2015 tarihinde bankaya talimat verilecektir. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön