20 Ekim 2016

Biletix.com İki Kere Bilet Ücreti Alıp Bileti Hesabıma Yansıtmadı!

Biletix üzerinden Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka maçına 3 adet bilet almak istedim. İlk siparişimde 138 Lira işlemi onayladıktan sonra hata ekranına döndü fakat bana BKM Expressten ödemenin alındığına dair mail geldi. Daha sonra başka bir browser ile denedim. Bu kez aynı işlemi taksitli denedim 148 lira ödeme işlemini onayladıktan sonra yine aynı hata sayfasına gönderdi ve yine BKM Expressten ödemenin alındığına dair mail geldi.

Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana ödemenin ancak salı günü yapılabileceği söylendi. Şu anda Biletix'in sistemindeki sorundan dolayı kartımın limiti dolmuş oldu ve alacağım bileti alamıyorum ya da başka bir alışverişim için hakkım alıkonulmuş oldu. Ben nasıl iki ödemeyi de bugün yapıyorsam sizde bana aynı şekilde ödemeyi yapmalısınız. Burada Biletix'in sistemindeki sorun yüzünden kart limiti yüzünden mağdur ediliyorum.

Kenan 577 Okunma

Cevaplar

  • Kenan21 Ekim 2016

    Hızlı geri dönüşünüz ve yardımınız içiin teşekkürler.

  • Biletix.com Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, İnternetten işlem yaparken, tahsilat aşamasına gelindiğinde bilgileriniz bankanıza gönderilmekte ve bankanızdan onay istenmektedir. Bu sırada biletler sınırlı bir süre için adınıza bloke edilmekte ve ödeme onayının alınmasını takiben satış işlemi gerçekleşmektedir. Ancak, bu sürenin aşılması veya bankanızdan gelecek cevabın tarafımıza ulaşmaması sebebiyle tahsilat yapılmış olsa dahi satış işlemi gerçekleşmeyebilmektedir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilere istinaden ilgili çekim karşılığında başarılı bir işleminiz bulunmadığından iade süreci başlatılmıştır. ''Ödemeniz bugün içinde tarafınıza sağlanacaktır. '' Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön