01 Ekim 2015

Biletix.com Gişeden Alamadığım Bilet ve Çağrı Merkezi!

Dün Biletix.com sayfasından doğum günü hediyesi olarak Msa Sushi Workshop bileti aldım. Teslim şekli olarak PDF ve kargo olarak 2 seçenek sundu. Kargonun doğum gününe yetişmeyeceğini düşünerek PDF seçtim. Biletin orijinal halinin tesliminin çok daha şık olacağı için bastırmak için Biletix perakende satış noktasına gittim. PDF seçtiğim için satış noktası bileti basamayacağını iletti.

Hediyeyi bugün vermek durumunda olduğum için acil olarak çağrı merkezini aradım. 34 dk. hatta bekledikten sonra telefonu açan satış temsilcisi sorunumun çözümünün olmadığını belirtti. Gerek çağrı merkezindeki gecikme gerekse sorunumun çözülememesi nedeniyle Biletix sitesinden bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Başak 182 Okunma

Cevaplar

  • Biletix.com Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Hızlı bilet ( PDF ) satışları yapılırken bilet seçimi aşamasında "İşlem sonunda gönderilecek olan iki e-postadan “Hızlı Biletiniz” konu başlıklı olanı açın. E-postanın ekinde bulunan PDF dosyasını yazdırın. Unutmayın, her bir bilet ayrı bir sayfa olarak gönderilir ve her birinin çıktısını almanız gerekir." bilgisi açık olarak belirtilmekte ve bu seçenek tercihi işlem yapan kişi tarafından seçilerek işleme devam edilmektedir. PDF biletler herhangi bir yazıcıdan çıktı olarak alınır ve kullanılır bunun dışında ayrıca farklı bir bilete yeniden basım söz konusu değildir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön