24 Nisan 2013

Biletix.com FB-Benfica Maçı Biletleri!

Taraftar kart sahipleri için bugün satışa çıkan FB-Benfica maç biletlerinden almak istedim. Satışa çıkış saati 10. 00 olarak belirtiliyordu. Biletler satışa çıkar çıkmaz bilgileri girdiğimde daha saniyeler geçmesine rağmen üzgünüz seçtiğiniz fiyat kategorisinde bilet bulunmamaktadır yazısı çıktı.

1 saat boyunca bütün kategorilerde de aynı sonuçla karşılaştım ve 1 saat sonunda tüm biletler tükendi yazısıyla karşılaştım. Bu tür büyük maçlar öncesi her zaman aynı sıkıntı yaşanıyor. Daha satışa çıkar çıkmaz nasıl bilet bulunamamaktadır yazısıyla karşılaşabiliyoruz anlamak güç. Bizim gibi gariban insanlar hep mağdur oluyor. Kimse normal yollarla bilet alamıyor.

Nur 50 Okunma

Cevaplar

  • Biletix.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Öziltürk'e şikayeti ile ilgili yazılı bilgilendirme yapılmıştır.

  • Nur 24 Nisan 2013

    Bunlar benim zaten bildiğim şeyler.Benim söylediğim biletleri satışa çıkardığınız andan itibaren sitenizde yaşanan saçmalıklar.Binlerce bilet nasıl 10 sn de bitti.10-15 sn de üzgünüz seçtiğiniz kategoride bilet yok yazısı nasıl çıkıyor.Hadi çıktı, madem hemen bitti biten kategorileri kaldırsanıza. Bir kategori seçiyorsun yok diyor. Başka seçiyorsun yine yok diyor. Bu kategoriler neden orada yazmaya devam ediyor o zaman.

  • Biletix.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Özitürk' e şikayeti ile ilgili yazılı bilgilendirme yapılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön