24 Ekim 2016

Biletix.com Etkinlik Tarih Değişimi Haber Verilmedi.

22 Ekim 2016 tarihinde TİM 'de sergilenecek Afrogitano için ekim ayının başında 3 bilet aldım. Ertelenen bilet bilgisi verilmediği için Çorlu Tekirdağ 'dan İstanbul' a üç bayan gittik. TİM gösteri merkezine gittiğimizde iptali öğrendik. Oradaki yetkili değişiklik bilgisini mail attıklarını söyledi. Mailimi kontrol ettiğimde gelmediğini gördüm.
24 Ekim 2016 Pazartesi günü defalarca aramama ve beklememe rağmen 0 216 556 ** numaradan müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Hem cumartesi günümü, hem de pazartesi mesai saatimi bloke ederek beni ve dostlarımı mağdur eden Biletix.com' dan şikayetçiyim.

Sinem 426 Okunma

Cevaplar

  • Biletix.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Organizatörler, takımlar, sanatçılar veya mekanlar, olumsuz hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda veya mücbir sebeplerde gösterileri erteleyebilir veya iptal edebilir. Bir gösteri iptal edildiğinde veya tarihi/mekanı/saati değiştiğinde uygulanacak prosedür organizatörler tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal ve ertelemelerde Biletix ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğunda olmasına rağmen değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak amacıyla Biletix Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya biletix.com'a üye olurken üyelik bilgilerinize kayıt ettiğiniz telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışmaktadır. 22 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan Afrogitano gösterisinin iptal olduğu bilgisi müşterimizin o tarihte üyelik bilgilerinde tek kayıtlı olan iletişim bilgisi [email protected] e-posta adresine 19.10.2016 günü saat 12.42.17'de yazılı olarak iletilmiştir. Ayrıca aynı bilgi www.biletix.com adresinde de yer almıştır. Bu tip durumlarda etkin bir şekilde haber verebilmemiz için üyelik bilgilerinde güncel cep telefonu ve e-posta adreslerinin kayıtlı olması gereklidir. Ayrıca müşterilerimizin kayıtlı olan e-postalarında kendi ayarladıkları biletix.com uzantılı mail adreslerine yönelik engelleme ya da kısıtlama var ise kaldırılması gerekliliğini önemle hatırlatırız. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön