15 Nisan 2014

Biletix.com Bileti İade Almıyor.

Dün Biletix.com'dan aldığım bileti etkinliğe daha 25 gün olmasına rağmen bu gün iade edemiyorum. 25 gün önceden biletin iade edilememesi nasıl bir olay? Bu nasıl bir hizmet anlayışı? şirket politikasıymış. Madem iadesi kesinlikle mümkün olmayan bir şey, şeffaf ticaret yapıyorsanız, satın almanın 1 adım öncesinde iadesi hiçbir şekilde mümkün değildir diye uyarı olsa mesela ama yok, sayfada yazıyormuş. göze çarpmayacak bir yerde yazıyordur mutlaka. Ona ben de eminim.

Hukuki olarak da elimden ne gelir bakacağım. En azından, belki bundan sonra, insanlar böyle bir şekilde mağdur olmazlar.

Alper 224 Okunma

Cevaplar

  • Alper 30 Nisan 2014

    öncelikle ilk soru ile ilgili açıklamada bulunmalıyım: bileti ilk iade etmek istediğim zaman konuştuğum hanımefendinin tutumuna en fazla 3 verirdim. çünkü yardımcı olmamasının yanında nezaket sınırları içerisinde zor kaldığını düşünüyorum. ki o da, görüşmeler kayda alındığından, kendini mecbur hissetmesindendi zannımca. 7 vermemin nedeni ise sonradan konuştuğum hanımefendinin 10 puanlık beni anlama ve sorularıma yanıt verme çabası.. görüşmeler sırasında ilettiğim, bir müşteri gözüyle bu işlemlerin kendisi açısından değerlendirildiği ile ilgili geri bildirimler ise umarım dikkate alınır. ancak ben yine de, bir dükkan yerine internetten alışveriş yaptığımda hizmet ya da ürünün daha ucuz olmasını beklerken, bilakis biletix'te bilet sonrası ek ücretlerin alınması nedeniyle, bir daha biletix'ten (en azından internet üzerinden) alışveriş yapacağımı düşünmüyorum.. saygılarımla

  • Biletix.com Temsilcisi17 Nisan 2014

    Sayın Özkök'ün şikayeti hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön