Biletix.com Bilet İadesi Yapılmıyor!

Mehmet A. |

Biletix'ten aldığım bileti hastaneye görevli olarak çağrıldığım için iptal etmek zorunda olduğumu müşteri temsilcisine anlattım. Kesinlikle iptal yapılmadığı söylendi ama burada görüyorum ki iptal edilebiliyor.

Etiketler :

Bilet İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  05 Aralık
  18:01

  biletix.comdan kesinlikle hiçbir şey satın alacağımı düşünmüyorum. zamanım olmadığı için uygulama şeklini gerekli yerlere şikayet edemedim.

 • Mehmet A.
  27 Ekim
  13:05

  sizce bu benim şikayetime verilmiş bir cevap mı? keşke diğer şikayetleri ve benim şikayetimi bir kere okusaydınız. kolay gelsin

 • 27 Ekim
  12:30

  Sayın Atay,

  Biletix sadece organizatörler ve kulüpler adına bilet satışlarını yapar. Organizatör tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe ya da organizatörün belirlediği kurallar dışında, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamaz.

  Organizatörler, takımlar, sanatçılar veya mekanlar, olumsuz hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda veya mücbir sebeplerde gösterileri erteleyebilir veya iptal edebilir. Bu durumlarda bilet iadesi yasal olarak yapılmakta ve bilet alan müşterilerimiz de konu hakkında bilgilendirilmektedir.

  Saygılarımızla
  Biletix Müşteri Hizmetleri