Biletix'ten  İptal Olan Formula 1 2020 Türkiye Etkinliği Ücret İadesi Sağlanmıyor

Serdar Serdar15 Ekim 17:05

15.09.2020'de Formula 1 2020 Türkiye etkinliği için 2 adet bilet aldım ve dijital bilet ücretiyle birlikte toplamda 234,50 TL'lik bir ücret ödedim. Etkinlik iptal edildikten sonra ödenen bilet ücretleri iade edildi ancak ben hala herhangi bir iade almış değilim.

Müşteri temsilcinizle görüştüğümde bana referans numarası soruldu. Ancak hiçbir şekilde ne bir referans numarası, ne bir fatura, ne de biletin kendisini mail ya da SMS olarak almadım. Bu durumu, müşteri temsilcisiyle görüştüğüm esnada kendisi hatta bekletmek suretiyle bir kere daha kontrol ederek teyit ettim.

Fatura yok, bilet yok, referans numarası yok ancak banka hesabımın detaylarına baktığımda 15.09.2020 tarihinde -234,50 TL'lik bir harcama bakiyesi gözüküyorken, bugünün tarihine kadar herhangi bir iade veya ters işlem gözükmemekte. Hatta bizzat müşterisi olduğum bankamın müşteri hizmetlerini de aradım ve kendilerinden de iade işlemi olmadığına dair teyit aldım.

Referans numaram olmadığı için hiçbir şekilde paramın akıbetini sorgulayamıyorum. Bu yüzden bankamdan provizyon numarası aldım. İlgili ödemeyle ilgili dekontum da elimde mevcuttur.

Benimle iletişime geçtiğiniz takdirde bu provizyon numarasını ve ekte sunduğum ödeme dekontunu tarafınıza iletebilirim. Etrafımdaki tüm arkadaşlarım iadelerini aldılar ancak ben referans numaram olmadığı için iadeyi almak şöyle dursun, yaptığım ödemeyi dahi sorgulayamıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serdar 17 Ekim 17:41

Şirket yetkilisi Sayın Ömer Çamkıran gerekli iade işlemini başlatmıştır ve 4-5 iş günü içerisinde paramın banka hesabıma iade edileceğini belirtmiştir. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Biletix Logo Biletix 16 Ekim 12:45

Sayın A., Konu ile ilgili eposta adresinize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler