09 Ağustos
#12412582

Biletix'ten E-Spor Bileti Alamadım

Biletix'ten e-spor 31 Ağustos final bileti almak için hem ben, oğlum, benim arkadaşlarım ve oğlumun arkadaşları farklı bilgisayarlarda denememize rağmen sürekli "bu etkinlik biletleri yakında satışa açılacaktır" hatası aldık. Yaklaşık üç saat denedik, bu arada biletler tükendi, hala aynı hatayı alıyorum, biletler daha satışa açılmamış görünüyor.
Biletix çağrı merkezi'ni aradım, açan bayana hatayı anlatmama rağmen sürekli bana "ben bakıyorum, sorun yok" şeklinde yanıt verdi, ben de kendisine hatanın devam ettiğini anlattım ama ısrarla o sorun yok diyor, ben ise uzaktan bağlanın ya da ekran fotoğrafı atayım, neden bu hatayı verdi, önemli etkinliklerde nasıl olur da bilet alamayız diyorum, ne yaparsanız yapın işe yaramaz dedi. Ortada sistemsel bir hata var ve umursamıyorlar maalesef.

Sevil Sevil 341 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevil10 Ağustos

    Merhaba, sorun biletlerin çabuk tükenmesinde değil zaten. Saat 16:00 da satışa açıldığı andan itibaren paylaştığım hatayı aldık. Biletler tükenen dek de yaklaşık bir saat boyunca denedik, olmadı.

  • Biletix Temsilcisi09 Ağustos

    Sayın A., Biletix; organizatörler, kulüpler, tiyatrolar ve mekanlar adına bilet satışı gerçekleştiren bir bilet satış acentasıdır. Organizatörler, gösteri mekanları, takımlar ve tiyatrolar gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar dahilinde satışlar gerçekleştirilmektedir. Satışı yapılacak koltuklar, satış şartları, tarihleri ve yerleri organizasyon firması tarafından belirlenip, tarafımıza bildirilmekte ve ilgili bildirime istinaden satışlar yapılmaktadır. 31 Ağustos Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi - 2019 Türkiye Büyük Finali Martı etkinliğine ait bilet satışı organizatörden gelen detaylar doğrultusunda 08 Ağustos 2019 tarihi itibari ile başlamış olup, yoğun talep doğrultusunda biletler çok kısa bir süre içerisinde tükenmiştir. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler