07 Ekim
#12741906

Biletix'ten Bilet Alamıyorum

Biletix müşteri hizmetleri numarasından 8 ve 5 dakikalık 2 aramama rağmen müşteri hizmet yetkilisine ulaşamadım. İnternet sitesinden de bilet satın almam mümkün olmadı. Olacak iş değil. Kredi kartı Paypal ödeme aşamasına gelemiyorum bir türlü. Site uygulaması donuyor. Hiç yakıştıramadım. Kınıyorum.

Levent Levent 533 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Levent11 Ekim

    Telefon bildiriminiz sorunu çözmedi maalesef. Biletlerimi 07.10.2019 tarihinde satın aldım. 11.10.2019 saat 18:10 itibariyle henüz elime geçmedi. Ne çözüm ürettiniz, ne bir özür dilediniz. İşlemi iptal etmeyi düşünüyorum, ama ödediğim tüm bedelleri geri ödeyebileceğinizden bile şüpheliyim. Biletlerimi etkinlik gişesinden fiilen alsaydım hem size para ödememiş, hem de biletlerime ulaşmış olacaktım çoktan. Ben bir Konfor talebi ile biletlerimi Biletix'ten almıştım oysa. Büyük Rezalet. Ama bu durumu yönetiminize üst düzeyde ileteceğini bilmenizi isterim.

  • Levent11 Ekim

    Biletix ten 07.10.2019 tarihinde 2 adet bilet satın aldım. Bilet ücretlerinin yanında Biletix hizmet bedelini, kargo ücretini peşin peşin ödeme rağmen 11.10.2019 Saat 17:30 itibariyle biletlerim elime geçmediği gibi konu hakkında ne bir özür veya çözüm girişimi görmedim. Biletleri etkinlik gişesinden değil Biletix'ten aldığıma pişman oldum. Biletix'ten adresime istemenin daha konforlu olacağını düşünmekle hata etmişim. İşlem iptali isteyeceğim ama paramï geri ödeyebileceklerinden bile emin değilim

  • Biletix Temsilcisi11 Ekim

    Sayın D.'ın şikayetine istinaden telefon ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları