10 Temmuz
#12246622

Biletix'te Bilet Sorunu

09.07.2019 tarihinde Yeni Türkü 40. yıl konserine 1 bilet alana 1 bilet bedava şeklinde 2 bileti Biletix sayfası üzerinden hesabımdan gerçekleştirdim ve BKM Express aracılığı ile TEB kredi kartımdan 53.50 TL ücret çekildi ancak biletlerim gelmedi. Şu an müşteri hizmetleri bana böyle bir işlemimiz yok paranızı iade edeceğiz diyorlar. Böyle bir işlemim yok ise 53.50 lirayı hangi sebeple kredi kartımdan çektiniz açıklar mısınız?


10.07.2019 tarihinde ise bilet fiyatları değişmiş ve Biletix beni mağdur ediyor. İade değil biletlerimi istiyorum. Fiyatlar değişmemiş olsa kendi zamanımı tekrar harcayıp bilet alacağım. Bu sizin sistemsel hatanız.

İnanç İnanç 466 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Biletix Temsilcisi10 Temmuz

    Biz teşekkür ederiz:)

  • İnanç'ın Teşekkür Mesajı10 Temmuz

    Şu an mağduriyetimi en olabilecek güzel şekilde çözen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hem güzel bir şekilde durumu izah edip hem de beni mağdur etmediler. Biletix konusunda ki ön yargılarımı şu an kırdılar diyebilirim. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

  • Biletix Temsilcisi10 Temmuz

    Sayın K., Talebiniz Biletix yardım sayfalarından da bize ulaştı. Fazla çkeim olan tutarınız kartınıza iade edilecektir. İşleminizle ilgili diğer talebiniz için de gün içinde tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları