Biletix.com İptal Edilen Gösteri!

Emre Emre 4 yıl önce

Antalya'da Anadolu Break Dans Gösterisi Biletix tarafından iptal edilmiş ve hiçbir yoldan bilgilendirme yapılmamıştır. Müşteri hizmetleriyle yaklaşık 7 dakikalık bir bekletilmeden sonra görüşülmüş, "e-posta adresinizden bilgilendirdik" yalanıyla şoke olunmuştur.

Bunla yetinilmeyip "gereksiz kutusunda gözünüzden kaçmıştır" denilerek şahsım yalancı durumuna düşürülmüştür. Tüm bu yaşananlardan Biletix'ten hayır gelmeyeceği anlaşılmış, ücret talep edilmiştir. Fakat o da ne! Kurye bedelinin ödenmeyeceği bilgisiyle tamamen yıkılmış, mağdur olunmuştur. Kanaatimce bu firmadan uzak durmakta fayda var. Kaldı ki onca çekilen yol, yapılan masraflar bilgi verilmemesiyle çöpe gitti.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emre 4 yıl önce

E-posta adresim elinizde olduğu halde bana bilgilendirmede bulunmadınız. Engelleme ya da kısıtlama söz konusu değildir. Ayıbınızı örtmek için müşteriyi suçlayıcı tavırda yazı yazmayın boşuna. İşinizi iyi yapın yeter!

Biletix Logo Biletix 4 yıl önce

Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Organizatörler, takımlar, sanatçılar veya mekanlar, olumsuz hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda veya mücbir sebeplerde gösterileri erteleyebilir veya iptal edebilir. Bir gösteri iptal edildiğinde veya tarihi/mekanı/saati değiştiğinde uygulanacak prosedür organizatörler tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal ve ertelemelerde Biletix ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğunda olmasına rağmen değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak amacıyla Biletix Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya biletix.com'a üye olurken üyelik bilgilerinize kayıt ettiğiniz telefon numarası veya email adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışmaktadır. 17 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşmesi planlanan Red Bull Anadolu Break etkinliğinin ertelendiği bilgisi müşterimizin o tarihte üyelik bilgilerinde tek kayıtlı olan bilgisi e***_c**@h*****l.com e-posta adresine 13 Ekim 2015 saat 12:24:39'da yazılı olarak iletilmiştir. Bu tip durumlarda etkin bir şekilde haber verebilmemiz için üyelik bilgilerinde güncel cep telefonu ve e-posta adreslerinin kayıtlı olması gereklidir. Ayrıca müşterilerimizin kayıtlı olan e-postalarında kendi ayarlayabildikleri biletix.com uzantılı mail adreslerine yönelik engelleme ya da kısıtlama var ise kaldırılması gerekliliğini önemle hatırlatırız. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler