sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Biletix.com Çikolata Festivali Diye Gittim Mağdur Oldum!

İrem İrem1 yıl önce

Bir gastronomi öğrencisi olarak gittiğin çikolata festivali etkinliği çok kötüydü. Açıklamada bir sürü etkinlikler,20 farklı markanın olacağı vs. Gibi can alıcı ve etkileyici şeyler yazıyordu. Annemle beraber Anadolu yakasından kalkıp geldik ve içeride sadece 10 dakika durduk. 13 farklı marka.

Bunlardan biri Kahveci olarak bildiğimiz, biri hazır paket tatlarıyla ünlü, biri de ne alakaysa sıcak şarap satan bir stant. Ne farklı tatlar ne farklı cins çikolatalar. Pankek yapan stant bile vardı. Nerede çikolata? 45 TL'ye bilet satıyorsunuz ama içeride hiçbir şey yok. İndirimle 36 TL'ye iki bilet artı cepte bilet ücreti 75 TL verdim. Rezildi. Sorun sizden kaynaklanmıyorsa bile cevap alacağım bir yere yönlendirin. Çünkü bu bizzat insan kandırmaktır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 1 yıl önce

Sayın A.; Şikayetinize istinaden tarafınıza yaptığımız telefon aramalarında ne yazık ki size ulaşamadık. Şikayetiniz ve iadeniz, ilgili mercilere iletilmiştir. Konu ile ilgili görüşmeler sağlandıktan sonra müşteri hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapacaktır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler