04 Ağustos
#12380529

Biletix Ve Mersin Jolly Joker Felaketi

Jolly Joker Mersin tam bir fiyasko çıktı. Kapıda saatlerce sıra beklemek mi dersiniz, biletlerimiz bistro olmasına rağmen ayakta duracak yer bulamadık. İçecek istedik umursayan olmadı.


Tam bir felaket. Verebildikleri cevap sadece haklısınız özür dileriz. Biz parayı sokaktan toplamıyoruz. Yazıklar olsun Biletix sizde mekanda bistro yeri yoksa neden satışını yapıp markanıza zarar veriyorsunuz.

Tolga Tolga 925 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Biletix Temsilcisi04 Ağustos

    Sayın M., Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır. Biletix’in tek sorumluluğu organizatörler, gösteri mekanları gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar dahilinde etkinlik biletlerinin satış ve dağıtımına ilişkindir. Mekanların kapasitesine göre etkinliklerde satışa sunulan bilet adedi, fiyat kategorileri gibi her türlü detay etkinlik sahibi organizasyon şirketi tarafından yazılı olarak Biletix’e bildirilir ve Biletix bu doğrultuda ilgili etkinliğe ait bilet satışını gerçekleştirir. Yaşamış olduğunuz durumla ilgili şikayetinizi etkinliği düzenleyen organizasyon firmasına ilettik. Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları