30 Kasım
#13087250

Biletix Ücretsiz Etkinliğe Bilet Satışı Yapmak

29.11.2019 tarihinde Duru Ataşehir gig’S Sahne’deki 90’lar partisi etkinliğine Biletix sitesinde satılan biletlerden aldım. Ancak etkinliğe gittiğimde kapıdaki afişi görmemle aslında etkinliğin ücretsiz olduğunu gördüm. Afiş fotoğrafı ektedir. Etkinlik girişinde de herhangi bir bilet kontrolü yapılmadı. Şimdi sormak istediğim, ücretsiz bir etkinliğe bilet satışı yapmak, üstüne de hizmet bedeli almak nasıl bir satış politikasını göstermektedir?
Aynı şekilde yine etkinlik sonunda duyurusu yapıldığı şekilde ücretsiz olacak 06.12.2019 tarihli etkinliğe 1 TL ve 23,5 TL olarak bilet satışı yapılmaktadır. Tamamen ücretsiz bir etkinliğe neden bilet satışı yapılmaktadır? Bu şekilde satış yaparak insanları aldatmış ve haksız kazanç elde etmiş olunmamakta mıdır?

Tahir Tahir 214 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Biletix Temsilcisi02 Aralık

    Sayın B., 29 Kasım 2019 tarihinde Duru Ataşehir Gig’s Sahne’de gerçekleşen “Mansur Ark & Ozan Orhon &Tayfun” etkinliğinin biletleri, ilgili etkinliğin organizatörü tarafından belirtildiği şekilde, bilet satışlarının gerçekleştirilmesi için 06 Kasım 2019 tarihinde Biletix’te satışa sunulmuştur. Etkinlik günü, etkinlik mekanı, ilgili organizasyonu ücretsiz girişe çevirdiği için Biletix satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz biletlerinizin bilet tutarları tarafınıza geri iade edilecektir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için, 0850 755 55 55 numaralı Biletix Çağrı Merkezimize veya web sitemizdeki yardım sayfalarından form doldurarak müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları