05 Ağustos
#12390433

Biletix Sanatçısı Konseri Başka Şekillerde Geçiştirdi

17 Temmuz 2019 yılında Sibel Can konser bileti aldım. Eşimle beraber konser heyecan yaşarken maalesef hüsranla karşılaştım, sayın Sibel hanım resmen konser saatini başka şekillerde doldurdu. Sahneye kendisinden başka bir sanatçı çıkardı. Halbuki Sibel Can dinlemeye gitmiştim.


Sizden ricam Biletix olarak bu tarz konserlerde anlaştığınız sanatçı ile bu konu hakkında bilgi alışverişi yapın. Yoksa sanatçı kim okursa memnuniyetsiz kalınıyor. Ben de bunlardan birisiyim ve bilet ücretlerimin tarafıma geri iade edilmesini. Tarafınıza sunar tüm haklarım saklıdır.

Taner Taner 1.119 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Biletix Temsilcisi15 Ağustos

    Sayın P., Biletix, diğer tüm ticari şirketler gibi Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Türk Ticaret Kanunu, Türk Borçlar Kanunu ve Türk Vergi Mevzuatı çerçevesinde kurulmuş olup, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır. Biletix’in tek sorumluluğu organizatörler, gösteri mekanları gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar dahilinde etkinlik biletlerinin satış ve dağıtımına ilişkindir. Satışını yaptığımız etkinliklere ait satış şartları, etkinlik içeriği gibi her türlü detay, etkinliğin organizatörü tarafından yazılı olarak Biletix’e bildirilir ve Biletix bu doğrultuda ilgili etkinliğe ait bilet satışını gerçekleştirir. Kural olarak, tüm bilet satışları kesin olup, etkinliğin organizatör tarafından iptal edilmesi ve/veya değişikliğe uğraması haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmemekte ve ücret iadesi yapılmamaktadır. Bilet satışının kesin olduğunu ve biletlerinizin iptal edilemeyeceğini tekrar bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları