Biletix Paramın İadesini İstiyorum

Pelin Pelin25 Eylül 2019 07:51

Sahne arkasından 500 küsur liraya güldür güldür izlemek. Kızım için gelmiştim mutlu olur diye düşündüm ama sayenizde ağlaya ağlaya izledi. Daha doğrusu sadece dinledik. Biletimin parasının tamamını olmasa bile bir kısmının geri iadesinin yapılmasını istiyorum. Benimle aynı fiyatı verenler en önden rahatça izlerken biz arkadan sadece dinlemekle yetindik. En arkada ayakta seyretseydik daha eğlenceli olurdu belki de. Mutlu gittiğim gösteriden mutsuz ayrıldım. Bu kötü anının bir telafisi olmalı bence. Teselli telafisi diyelim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Pelin 25 Eylül 2019 17:15

Gün içinde iki defa aranarak bilgilendirildim. Mağduriyetimi giderdiğiniz ve hızlı bir şekilde çözüm ürettiğiniz için teşekkür ederim.

Biletix Logo Biletix 25 Eylül 2019 17:00

Sayın A., Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır. Satışını yaptığımız etkinliklere ait fiyatlandırma, kategoriler, satışı yapılacak koltuklar ve bilet adedi gibi her türlü detay etkinlik sahibi organizasyon şirketi tarafından yazılı olarak Biletix’e bildirilir ve Biletix bu doğrultuda ilgili etkinliğe ait bilet satışını gerçekleştirir. Yaşamış olduğunuz durumla ilgili şikayetinize istinaden, gerekli incelemeler yapılmış ve "Biletix Müşteri Memnuniyeti Anlayışı" kapsamında biletlerinizin ücret iadesi en kısa zamanda tarafınıza yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler