Biletix Paramı İade Etmiyor

Filiz Filiz2 hafta önce

Alice Müzikali 26/03/2020 bilet iadesi Talep numaram: 3019715 Bu nasıl bir müşteri hizmetleri yoğunluğu ki, biletin iadesi 16 Mart'da kaydı açtığımdan beri yapılamıyor 2 aydır.

0850 755 55 55 de hiçbir şekilde açılmıyor. Sanki çok gerekliymiş gibi bilet iadesi istediniz. Kimse dışarı çıkmazken, param yanmasın diye, kurye peşinde kostüm. O bahane bitti, şimdi, "yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz" diyorsunuz. 

Yeni tarih falan istemiyorum. 1 sene sonrası için ne diye şimdiden bilet alayım. Para iadesi, müşterinin temel hakkıdır. Gişe teslim şeklinde alanlar, otomatik olarak iptal olup parası verildi. Biz erken aldık diye mi cezalandırılıyoruz? Gerçekten çok sıkıldım bu durumdan. 

Havayolu olsanız anlarım da, gerçekleşmeyen bir etkinliğin ne diye parasını tutuyorsunuz, sizin zaten bir kaybınız yok. Her yer sizinle ilgili şikayet kaynıyor. Bu kadar da düşürülmez bir markanın değeri.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 1 hafta önce

Sayın I.; İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Etkinliğinizin organizatörü yeni tarih belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ancak içinde bulunduğumuz olağanüstü durum göz önüne alındığında bu süreç normalden daha uzun sürüyor. Etkinliğinizin yeni tarihi belli olduğunda sizlerle tekrar bağlantıya geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler