10 Temmuz
#12250380

Biletix Niloya Müzikali Fiyaskosu

1. 10 Temmuz 2019 tarihinde, Marmaris Amfi Tiyatroda gösterilen “Niloya Müzikali” nde yaklaşık 15-20 dakika sahnedeki ışıklar kapandı ve sahne resmen karanlığa büründü. Buna rağmen oyun devam etti, haliyle bu süre zarfında oyunda sadece ses vardı. (gösteri süresinin 45 dakika olduğunu göz önünde bulundurursak ciddi bir süre).
2. Aydınlatma konusu hallolduktan sonra, oyun devam ederken Niloya güya Murat abisiyle konuşuyor ama sağında konuştuğu kişi niloyanın babası. Bıyıklı bir Murat Abi vardı sahnede. Tamam bu izleyenler çocuk ancak dikkatsiz değil. Oyun profosyenellikten çok uzaktaydı. Gösteri sonunda bu iki ciddi eksiklik ve hata için özür bile dilenmedi.

Mehmet Mehmet 571 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Biletix Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın Saklı, Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır. Biletix’in tek sorumluluğu organizatörler, gösteri mekanları gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar dahilinde etkinlik biletlerinin satış ve dağıtımına ilişkindir. Etkinliklerde satışa sunulan bilet adedi, fiyat kategorileri, gösterilerin içeriği, etkinlik mekanının yerleşim düzeni, mekan içindeki kurallar ve uygulamalar gibi konular tamamen organizatör insiyatifinde olup ilgili etkinliğin organizatörü tarafından belirlenir ve uygulanır. Şikayetiniz, ilgili organizatöre iletilecektir. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları