09 Eylül
#12574174

Biletix Koşanadam Organizasyon Müzik Fiyaskosu!

Hayatımın en kötü organizasyonu ve konseriydi abartısız! Müzik boğazdan gelir 'e Birsen Tezer konseri için katıldım ve en baştan anlatacak olursam 7.30 da kalktı vapur 9'u geçe başlayabildi ve 9a kadar o kadar çirkin melodiler çaldılar ki artık insanlar delirmeye başladı. 9' u geçe birsen tezer sarhoş ama ayakta zor durur vaziyette çıktı! Ve şarkıları o kadar kötü okudu ki sonrasında kendisi de bugün biraz böyleyim kusura bakmayın dedi sürekli halinin farkında olduğunu belirtti aslında ama sanatçı- şarkıcı diye geçinen biri nasıl kendini bu kadar rezil edebilir bilemiyorum! Çok severdim müthiş hayal kırıklığı yaşattı onlarca kişiye!


Ve yarım saat ancak durduğu sahneden 2. Yarı daha iyi olacak diye indi neredeyse bir saat sonra çıktı! Konuk sanatçı Hüsnü Arkan çıktı çok şükür ki 2 güzel şarkı dinleyebildik oda içmişti ama normaldi yani sürekli ona tutunarak söyledi sonra hüsnü arkan gitti ve birsen tezer 2 şarkı ancak söyleyebildi ve konser bitti! 5 saatten fazlamız resmen yorgunlukla bitti. İşin daha kötü tarafı yanı her şey sorunluydu etkinlikte yalnızca çalışanları iyiydi vapurun. Birsen Tezer hanımın dakikalarca inmesini ve vapurun Beşiktaş'a geri dönmesini bekledik normalde 00.00'da BJK dönüşü olan vapur 01 de iskeleye geldi ve iskele kilitli olduğu için orada da kaldık bir de kapının açılmasını 15 dakika falan bekledik haber vermemişler sahile çünkü! Kesinlikle verilen parayı gram hak etmeyen vapurdan da çıkamadığınız için mahsur bırakan organizasyon gerçekten bu kadar güzel konsept bu kadar kötü yapılabilirdi.

Hilal Hilal 212 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Biletix Temsilcisi4 g

    Sayın Coşkun, Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır. Biletix’in tek sorumluluğu organizatörler, gösteri mekanları gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar dahilinde etkinlik biletlerinin satış ve dağıtımına ilişkindir. Konu ile ilgili şikayetiniz etkinliği düzenleyen organizasyon firmasına iletilmiştir. Organizasyon yetkilileri tarafınıza geri dönüş yapacaklardır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler