Biletix Konser Tarihini Değişerek Mağdur Etti

Büşra Büşra6 ay önce

12 Eylül 2019 Ajda Pekkan konseri için aldığımız biletler elimize geçtiği halde konser tarihini 10 Eylül 2019'a değiştirmişler! Bir de üstelik müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek mümkün değil! Biletix senin yüzünden benim uçak biletim yandı, senin yüzünden ödemesini yaptığım otelin ödemesi yandı.

Ben böyle saçmalık görmedim, bu kadar büyük bir organizasyon yapıyorsan hiç yapma. O kadar insanı beni mağdur ettin. Öde paramızı, benim uçak biletimi otel paramı öde. Son dakika senin tarih değiştirme hakkın yok. Herkes işini gücünü, ulaşımını, konaklamasını sana göre ayarlamıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 6 ay önce

Sayın T.; Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır. Biletix’in tek sorumluluğu organizatörler, gösteri mekanları gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar dahilinde etkinlik biletlerinin satış ve dağıtımına ilişkindir. Dolayısı ile satışını yaptığımız etkinlikleri iptal etme ya da değiştirme gibi bir yetkimiz söz konusu değildir. Organizatörler, takımlar, sanatçılar veya mekanlar, olumsuz hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda veya mücbir sebeplerde gösterileri erteleyebilir veya iptal edebilir. Bir gösteri iptal edildiğinde veya tarihi/mekanı/saati değiştiğinde uygulanacak prosedür organizatörler tarafından belirlenir ve duyurulur. Bu prosedür doğrultusunda işlem yapılır. Bilginize sunarız, Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler