Biletix İptal Olan Etkinliğin Para İadesini İstiyorum!

Emine Emine17 Eylül 16:05

19 Eylül 'deki Murathan Mungan Şarkıları Senfonik konserine 2 bilet aldım fakat Covid-19 nedeniyle konser iptal oldu. Mail attılar fakat mailde ki linke tıkladığınızda bilet iptal işlemi için herhangi bir şey çıkmıyor öyle boş boş yazmışlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda 30 dakika beklettiler kimseye bağlamadılar kapatmak zorunda kaldım zaten numaraları hep meşgul. Sırf iadeleri geciktirmek yapmamak parayı ellerinde tutmak için yapıyorlarmış bir sürü olumsuz yorum okudum kendileri için. Bilet ücretlerimin iadesini istiyorum en acilinden. Bir dahada hayatta Biletix etkinliğine katılmam.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 22 Eylül 16:33

Sayın D.; Bilet satın almış olduğunuz etkinlik organizasyon tarafından ileri bir tarihe ertelenmiştir. P***E referans numaralı biletlerinizin iptal işlemi yapılmış olup, iade talebiniz bankanıza iletilmek üzere işleme alınmıştır. Bilet tutarınız işlemde kullanmış olduğunuz kredi/debit kartınıza geri iade edilecektir. Tüm müşterilerimiz için iade sürecinde sorun ve gecikme yaşanmaması adına ekip olarak ciddi bir çaba içindeyiz. Ancak, içinde bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle iptal olan ve ertelenen etkinlik sayısı çok fazla olduğundan, iade süreçlerinde gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Emine 21 Eylül 14:57  

    Hala cevap vereceksiniz 😞 İletişim numaranızı aradığımda 40 dakika bir kere bir kere 30 dakika bekledim neden müşteri hizmetlerimiz çalışmıyor. Bizi buralardan uğraştırıyorsunuz kendinizi şikayet etmek zorunda bırakıyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler