Biletix  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
12 Destekçi
  1 Yorum

Biletix İptal Olan Biletin Ücret İadesi Yapılmadı

1.126görüntüleme
Mehmet
Mehmet 23 Nisan 2020 21:29

biletix.com'dan satın aldığım 18 Mart günü yapılması planlanan diyarbakir hakan altun konseri için p92s1 referanslı 6 bilet aldım ancak Covid-19 salgını sebebiyle konser iptal edildi. Bugün nisan 23 hala bilet tutarı tarafıma iade olmadı 8 defa müşteri temsilcileriniz ile görüştüm her birine ulaşmak zaten sorun onlarda ezberletilmiş ifadeleri kullandılar biz bilet alırken parayı sizin hesabınıza anında yatırdık siz hala ücreti iade etmediniz bu nasıl bir kurumsallık!

Bir geri dönüş mesajı bile göndermiyorsunuz paramızın üstüne soğuk su mu içelim? Müşteri ile iletişimde ve kriz yönetmekte sınıfta kaldınız iade ile ilgili tarih bile vermiyorsunuz. Hep aynı cümleler ile geri dönüş yapıyorsunuz sözleşmede iptal talebinin ardından en geç 10 gün içinde iade edilmesi zorunlu olmasına rağmen herhangi bir işlem yapılmadı.

Biletix Logo
Biletix27 Nisan 2020 14:57

Sayın O.; İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Etkinliğinizin organizatörü yeni tarih belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ancak içinde bulunduğumuz olağanüstü durum göz önüne alındığında bu süreç normalden daha uzun sürüyor. Etkinliğinizin yeni tarihi belli olduğunda sizlerle tekrar bağlantıya geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

Mehmet
Mehmet27 Nisan 2020 18:59

Bir yıl da sürebilir ne zaman yeni etkinlik olacağı belli değil. Kurumsallıktan bahsetmeyin böyle saçma bir cevap mi olur yeni etkinlik tarihi belli olmadan Mis saçmalıktan başka bir şey değil. Bir tarih bile veremiyorsunuz Yazıklar olsun sizin gibi firmaya.

Mehmet
Mehmet17 Mayıs 2020 03:19

Hala bir cevap yok bir cevap bir dönüş yok bu devlet meselesi oldu Yazıklar olsun böyle Bir firmaya

  • profile
  • profile
  • profile
12 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Camal
Camal21 Mayıs 2020 03:20
 

İnsanlar sizin Ne zaman Para yatırmanızımı beklemeli? Paraları nasıl topladınızsa öylede iade edin Paraları yemediyseniz

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler