Biletix ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Biletix İptal Edilen Etkinliğin Bilet İadesi Yapılmıyor!

453görüntüleme
Erol
Erol 17 Kasım 2020 13:39

6 Şubat 2020 tarihinde Trakya Müzik Festivali -Erikli için iki bilet aldım. Biletix'in organizatörüymüş satın aldığım. Biletix'in ınternet sayfasında güya müşteri hizmetlerini yetkilendirmişler. Oyalamaktan başka bir şey yok. Organizatörleri herhalde sadece satmaya yetkili. Biletix bana organizatörün linkini atıyor. Organizatör telefona cevap vermiyor. Mesajlara cevap vermiyor. Bu kadar  vatandaşa hizmet vermedikleri bir için paranın üstüne yatmayı marifet sanan ve vatandaşı enayi yerine koyan bir politika görmedim.   Biletix ve Trakya Müzik Festivali internet adresi olan A***G*** sizlerden bahsediyorum.  

Biletix Logo
Biletix17 Kasım 2020 14:06

Değerli Müşterimiz, Biletix tarafından iadesi yapılan biletler Biletix satış kanalları aracılığıyla satılan biletlerdir. Etkinlik mekan gişesinden (ana gişe) alınan biletlerin iadesi etkinlik organizatörü tarafından yapılmaktadır ve iade için biletin satın alındığı gişe ile bağlantıya geçilmesi gerekmektedir. Yukarıda sözünü ettiğimiz şekilde Biletix satış kanallarından değil organizasyonun ana gişesinden alınmış biletlerdir. İade talebiniz için, biletinizi satın aldığınız yer ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılaramızla Biletix Müşteri Hizmetleri

Erol
Erol18 Kasım 2020 19:47

Biletix, organizasyon firması "Trakya Müzik Festivali"nin muhatap olduğunu mail ile cevapladı. Ayrıca ilgili firmanın dönüş yapacağını bildirdi. Organizasyon firmasın bugüne kadar attığım mesajlara cevap vermemisti. Bakalım Biletix'in uyarısı ile dönüş yapacaklar mı? Geri dönüşünü bekliyorum. Hakkımızı arama konusunda bu firmaların " bıktırıp, vazgecirme" taktiği ne kadar sürecek!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler