Biletix Iksv Müzik Festivali Biletleri

Aydın Aydın17 Eylül 13:29

Iksv Müzik festivalinden Biletix 'ten bilet almak için 2 gündür debeleniyorum. Biletleri seçip alım işlemine geçince sapıtıyor sistemlerinde ne yaparsam yapayım öteye geçemiyorum. Bugün müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatmak istedim. Müşteri hizmetleri 5, 10 saniye sonra hattan düşüyor. Anadolu yakasındaki yerlerini aradım telefonları çalışmıyor. 

Tesadüfen Iksv' nin sitesinden özel hat numaralarını buldum ve aradım tam 7 dakika telefonda bekledim açan yok. Özellikle zor günler geçiren müzik emekçilerine destek olmak için Türk orkestralarını ve virtüözlerini seçmiştim maalesef Biletix bilet aldırmadığı için alamadım. Fakat şunu anladım ki; Türkiye'den marka çıkmamasının en büyük faktörü böyle Biletix gibi çabucak ve plansız programsız büyüyen kurumlar bir süre sonra böyle sapıtıyor. Yazıklar olsun Biletix bundan sonra senden bilet almak yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 21 Eylül 17:51

Sayın D.; Müşteri hizmetleri tarafından yapılan aramalarda ne yazık ki tarafınıza ulaşılamamıştır. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Aydın 3 hafta önce  

    Şu anda iksv nin müzik festivalinde bilet satamiyorsunuz, aynı zamanda yine iksv nin yakın zamanda başlayacak film festivalinde adınızda geçmiyor. Hayrola ne oldu?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler