Biletix İade Edilmeyen Bilet Ücretleri

Emine Emine2 hafta önce

Merhaba p0hht referans numaralı 01.03.2020 tarihli manga konser biletlerini 16.03.2020 tarihinde iade ettim ama hala ücretleri ödenmedi aradığımda muhasebede en kısa zamanda ödenecek deniyor. 3 ay olacak hala iade gerçekleşmedi. Bu konuda yardımcı olmanızı rica ederim iyi çalışmalar.

Cevaplar

profile-icon Emine 1 hafta önce

Devamlı aynı şeyleri söylüyorsunuz zaten ama çözümlemiyorsunuz sorunu aradan 3 ay geçmiş hala yatacak ödemeniz diyorsunuz.

Biletix Logo Biletix 1 hafta önce

Sayın B.; Bilet satın almış olduğunuz etkinlik organizasyon tarafından iptal edilmiştir. P***T referans numaralı biletlerinizin iptal işlemi yapılmış olup, iade talebiniz bankanıza iletilmek üzere işleme alınmıştır. Bilet tutarınız işlemde kullanmış olduğunuz kredi/debit kartınıza geri iade edilecektir. Tüm müşterilerimiz için iade sürecinde sorun ve gecikme yaşanmaması adına ekip olarak ciddi bir çaba içindeyiz. Ancak, içinde bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle iptal olan ve ertelenen etkinlik sayısı çok fazla olduğundan, iade süreçlerinde gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler