Biletix İade Bilet

Okşi Okşi3 hafta önce

Biletlerimin iadesi hakkında ben biletlerimi bgm gişesinden aldım. Konser iki kez iptal edilince bgm internet sitesinden biletlerimin iadesi hakkında bilgi almak istedim. Ama pandemi dolayısıyla gişe kapandı ve ben Biletix'e yönlendirildim. Sizde benden biletlerin kargoyla iadesini istediniz.

20.03.2020 tarihinde Yurtiçi Kargo'yla biletlerin asıllarını tarafınız gönderdim ( kargo fişi ektedir) 20 Mart tarihinden beri tarafıma sizdendir kaç gün öncesine kadar hiçbir bilgi gelmedi. Ben tekrar sizinle mail yoluyla iletişime geçtim. Sizde tekrar benden biletlerin numaralarını istediniz. Bu defa biletlerin fotoğraflarını tarafınıza ilettim. Biletlerinizi bgm gişelerinden aldığınız için iadenizi oradan alabilirsiniz diye cevap yazdınız bende bugün bgm gişesine gittim fakat onlarda biletler elimde olmadığı için paramı iade etmediler.

Size gönderdiğim 4 adet ayta sözeri konser biletlerimin tarafıma kargoyla gönderilmesini ivedilikle rica ediyorum.

O***y****. Karaca cad. Gülhan sok. Palmiye sitesi **blok no:2** kat:***Zümrütevler/Maltepe/İstanbul 0530**** 15

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 1 hafta önce

Sayın Yıldırım, Biletix tarafından iadesi yapılan biletler Biletix satış kanalları aracılığıyla satılan biletlerdir. Etkinlik mekan gişesinden (ana gişe) alınan biletlerin iadesi etkinlik organizatörü tarafından yapılmaktadır ve iade için biletin satın alındığı gişe ile bağlantıya geçilmesi gerekmektedir. Web sitemizden form doldurarak paylaştığınız biletler yukarıda sözünü ettiğimiz şekilde Biletix satış kanallarından değil organizasyonun ana gişesinden alınmış biletlerdir. İade talebiniz için, biletinizi satın aldığınız yer ile irtibata geçebilirsiniz. Merkez ofisimize gönderilen biletlere ait kargolar ayrıldıktan sonra biletlerinize ulaştığımızda adresinize geri gönderilecektir. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler