07 Ocak
#13401357

Biletix Hızlı Bilet

Ankara MEB Şura salonundaki Baby Shark etkinliği için bilet almak istedim. Biletix sayfasında işlemi tamamlamak için önce kişi başı 5 TL hizmet bedeli ödemek zorunda bırakılıyorum (hadi tamam onu anladım diyelim). İşleme devam ettiğimde ise bilet seçeneklerinde hızlı bilet ve kurye teslimatı seçenekleri mevcut. Bu nasıl bir iştir anlamadım. Hızlı bilet seçeneğini seçiyorum, bana yollanacak olan mailde bilet olacak ve ben bunu kendi yazıcımdan çıktı almak için para ödeyeceğim. Böyle bir şey görmedim cidden. Pes!

Yasin Yasin 390 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yasin09 Ocak

    Sayın yetkili, Gerçekten ikna oldum. Satın almak istediğim bileti, kendi kişisel yazıcımdan çıktı alırken bile size para ödemem meğerse ne kadar önemliymiş sizin için. Ve ben ne kadar sığ düşünmüşüm kendi yazıcım falan diye. 3,5 TL az 50 TL yapmalısınız bence.

  • Biletix Temsilcisi07 Ocak

    Sayın A., Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Verdiği hizmetlerin tüketicilere bir artı değer kazandırdığını düşünmekte ve buna dayanarak serbest piyasa kuralları gereğince hizmetine bir değer biçmektedir. Tüketiciler ise verilen hizmet ile karşılığında istenen değeri birbirine uygun bulduğu takdirde Biletix'ten alışveriş yapmakta aksi takdirde alternatif yolları tercih etmektedir. Çağrı merkezimiz,web sitemiz, Türkiye çapında bir çok satış noktamız ve mobil biletleme platformları ile, izlemek istediğiniz etkinliklerin biletlerine daha hızlı, kolay, güvenilir yollardan ve etkinlik gününe kadar tükenmeden ulaşmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca herhangi bir sebeple etkinliğin gerçekleşmemesi durumunda, ödemiş olduğunuz bilet bedellerinin iade edilmesi de Biletix’in güvencesi altında. Bunun karşılığı olarak da bilet bedeline ilave olarak hizmet bedeli alıyoruz. Satın alma işleminiz tamamlanmadan önce bilet bedeli haricinde ödeyeceğiniz tüm ek ödemeler ile ilgili gerekli açıklamalar siz değerli tüketicilerimize ve müşterilerimize bildirilir ve sizler de bilginiz ve onayınız dahilinde, bu tutarları da ödemek suretiyle biletinizi satın alırsınız. İşlem bedeli ise internet, çağrı merkezi, uygulamalarda yapılan satışlarda işlem başına eklenen bir ücrettir. Bu ücret, siparişinizin alınması, biletlendirme sistemimize işlenmesi, elektronik biletlerinizin oluşturulup sistemimizde korunması ve tarafınıza iletilmesi ya da klasik kağıt biletlerinizin kurye ve etkinlik mekanı için teslimata hazır hale getirilmesi gibi hizmetleri kapsar. İşlem bedeli ödemek istemediğiniz takdirde perakende satış noktalarımızdan bilet satın alabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler