Biletix F1 Türkiye Gp :alınamayan Biletler

Evren Evren15 Eylül 17:01

Intercity İstanbul Park'ın anlaşması üzerine 2020 Türkiye gp biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu. Bu markanın sitesi o kadar kötü ki hiçbir şekilde bilet alamadık. Bileti ayırtıp kredi kartı bilgimizi girmemize rağmen asla biletleri alamadı. Benden çok sonra deneyen arkadaşım bile şans eseri bir şekilde almışken benim gibi çoğu kişi ayırdığı biletleri hiçbir şekilde alamadı ve biletler tükendi. Bileti alıp herhangi bir şekilde sıkıntı yaşayanlar ise asla müşteri hizmetlerine ulaşamadı. Şu anda sorunumuzu çözmenin hiçbir yolu yok, çünkü hiçbir şekilde yıllardır beklediğimiz yarışa gidemeyeceğiz. Umarım böyle insanlar in inde olduğu sürece f1 Türkiye'ye gelmez. Sizler para kazanmayı asla hak etmiyorsunuz.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 16 Eylül 13:40

Sayın Ş.; Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır. Organizatörler, gösteri mekanları, takımlar ve tiyatrolar gibi müşterimiz olan kurumlar tarafından belirlenen kurallar dahilinde satışlar gerçekleştirilmektedir. Satışı yapılacak koltuklar, satış şartları ve tarihleri organizatör tarafından belirlenip, tarafımıza bildirilmekte ve ilgili bildirime istinaden satışlar yapılmaktadır. Formula 1 etkinliğine ait bilet satışı organizatörden gelen bilgi doğrultusunda 15.09.2020 tarihi itibari saat 12:00'da başlamış olup yoğun talep doğrultusunda biletler kısa bir süre içerisinde tükenmiştir. Biletler satışa çıktığı anda Biletix web sitesi ve çağrı merkezi platformlarımızdan aynı anda ve ortak havuzdan bilet satışları gerçekleştirilir. Neticede yoğun ilgi gören etkinliklerde, mekanların kapasitesi ve satışa açılan koltuk adedi, gelen talep adedi ile aynı olmamaktadır. Özellikle çok yoğun talep gören etkinliklerde, kapasitenin talep karşısında yetersiz kalması sebebi ile biletler çok çabuk tükenebilmektedir. Mekan kapasitesini aşan talep nedeni ile tüm müşterilerimizin talepleri karşılanamamıştır. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Evren 19 Eylül 04:16  

    Sizce bu bir açıklama mı? Adamlar her türlü sosyal medya sitesinden ilan paylaşıyor, "her katagoriden 10'ar bilet" diye.

    np_image3 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler