Biletix F1 2020 Türkiye Grand Prix İçin Aldığım Biletim Gelmedi

Umut Umut17 Eylül 14:59

15 Eylül Salı günü Formula 1 için bilet aldım. Ama ne mail adresime ne de Biletix hesabıma bilet gelmedi. Mail hesabım ile üye olmadan devam et yaptım. Param kesildi ve işlem özeti sayfası karşıma geldi. Fakat bilet mailime gelmedi. Sonradan mail hesabım ile Biletix hesabı açtım. Fakat bilet yine maile gelmemişti ve biletlerim kısmında gözükmüyordu. 

Bu sabah yaklaşık 13 defa müşteri hizmetlerini aradım. Fakat telefon 1 tanesi haricinde hep meşguldü. Açtıklarında ise 38 dakika bekledim fakat yine cevap gelmediğinden dolayı aramayı sonlandırdım. Para kesiliyor ama ne bilet gönderiliyor ne de müşteri hizmetlerine bakılıyor. Ben hayatımda bu kadar kötü bir hizmet almadım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 3 hafta önce

Sayın T.; Elektronik biletleriniz byca**********com mailinize yeniden yönlendirilmiştir. Mailinizde bulunan PDF veya kare barkod ile etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler