Biletix Etkinlik İptali /ertelemesi

Sercan Sercan2 hafta önce

11 Mayıs Alice Müzikali için etkinlik gerçekleştirildi uyarısı vermektedir. Değişiklik gösteren etkinliklerde gösterilmemesine karşın biletlerimi, basılı olduğu için iade ettim ve halen dönüş yapılmadı. Etkiliğin durumu belli değil. Her tür letme zorluklarla karşılaşıyor ancak bu kadar çözümden uzak, işi yokuşa süren bir tavır görmedim. Herhangi bir muhatap bulmak imkansız. En fazla iki bilet parası haksız kazanç elde edersiniz. Bu işler düzeldiğinde de müşteriye ihtiyacınız olacaktır.

Cevaplar

profile-icon Sercan 1 hafta önce

Bu bilgilendirme daha önce yapılsaydı ben biletleri kargo ile iade etmeyecektim. Bununla ilgili bir çözüm öneriniz var mı? Hazır mesajlar ile geçiştirmeye devam edecek misiniz?

Biletix Logo Biletix 1 hafta önce

Sayın Ö.; İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Etkinliğinizin organizatörü yeni tarih belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ancak içinde bulunduğumuz olağanüstü durum göz önüne alındığında bu süreç normalden daha uzun sürüyor. Etkinliğinizin yeni tarihi belli olduğunda sizlerle tekrar bağlantıya geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler