Cevaplar

profile-icon İremnur 3 hafta önce

İade hızlıca ödendi, teşekkür ederim. Mağduriyet olsaydı bir daha bilet almayacaktım. Müşteri memnuniyeti ✔️

profile-icon İremnur 3 hafta önce

Hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Çünkü müşteri hizmetlerine bağlanmak neredeyse imkansız. İade sürecini müşteri olarak takip edebilsek çok iyi olurdu. Umarım mağdur edilmeden bir an önce iade gerçekleşir. İyi çalışmalar.

Biletix Logo Biletix 3 hafta önce

Sayın Y.; Bilet satın almış olduğunuz etkinlik organizasyon tarafından iptal edilmiştir. P***K referans numaralı biletlerinizin iptal işlemi yapılmış olup, iade talebiniz bankanıza iletilmek üzere işleme alınmıştır. Bilet tutarınız işlemde kullanmış olduğunuz kredi/debit kartınıza geri iade edilecektir. Tüm müşterilerimiz için iade sürecinde sorun ve gecikme yaşanmaması adına ekip olarak ciddi bir çaba içindeyiz. Ancak, içinde bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle iptal olan ve ertelenen etkinlik sayısı çok fazla olduğundan, iade süreçlerinde gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

profile-icon İremnur 4 hafta önce

Bakin konser güncelse tarih gelmeden söyleyin. İptalse ya da ertelendiyse iade surecine başlanması için yapmam gerekeni söyleyin.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler