Biletix ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Arman'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Biletix Ertelenen Konser Bileti İadesi Sorunu!

301görüntüleme
Arman
Arman 03 Haziran 2020 12:35

27 Mar 2020 Cuma günü Ertelenen Yıldız Tilbe Konseri Bileti İade Talebi (3157951) oluşturdum. Ancak aylar geçmesine rağmen hala iade yapılmadı. Talep oluşturunca lütfen aynı konu için tekrar yazmayın, yoğunuz, çalışıyoruz vb... Diye saçma sapan cevap gönderiyorlar. Ya 3 ay geçti koca 3 ay. Ülkedeki tüm sistemler en fazla 2-3 hafta gecikmeyle de olsa bir şekilde yürüdü-yürütüldü. Yani nasıl bir ahlakınız var anlamak mümkün değil. O yüzden olduğunu da düşünmüyorum. Nasıl bir sistemsizlik, becerisizlik sahibisiniz de koca 3 ay geçmesine rağmen ödemeleri yapamadınız. Hala da çalışıyoruz bizi mazur görün diyorsunuz. Artık mazur göremiyoruz maalesef. Lütfen ödememizi yapın. Daha da sizi rahatsız edersek ne olsun. Bir daha asla sizinle işimiz olmayacak bunun için söz veriyorum.

Biletix Logo
Biletix03 Haziran 2020 17:16

Sayın A.; İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Etkinliğinizin organizatörü yeni tarih belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ancak içinde bulunduğumuz olağanüstü durum göz önüne alındığında bu süreç normalden daha uzun sürüyor. Etkinliğinizin yeni tarihi belli olduğunda sizlerle tekrar bağlantıya geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

Arman
Arman04 Haziran 2020 11:10

O zaman neden sitenizden ertelenen etkinlik için iade talebi formu açtınız? İstediği tarihe ertelensin, etkinliğe katılmayacağım. Etkinlik sırasında korona olmayacağımızı garanti edebiliyor musunuz? Formu açtınız başvuruyu yaptık, paramızı ödeyin kardeşim. Zaten insanlar maddi olarak zor durumda bir de siz yapmayın. Bu yaptıklarınızı hiç kimse unutmayacak. Zor günlerde insanları daha da zor duruma sokan kurumlar yaşamaya devam edecek mi sanıyorsunuz?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler