Biletix Dijital Biletim Mailime Gönderilmedi

Tahir Tahir17 Eylül 10:48

15.09.2020 tarihinde İntercity İstanbul Park da düzenlenecek olan Formula 1 etkinliği için dün bilet aldım fakat bu alımı üye olmadan gerçekleştirdim. Telefonuma mesaj geldi fakat Gmail ime dijital biletim gönderilmedi. 3 kez destek formunu doldurup gönderdim herhangi bir geri dönüş sağlanılmadı. 2 gündür aralıksız müşteri hizmetlerinin aramama rağmen meşgul sesinden başka bir şey duymadım. Dijital biletimin e posta adresime gönderilmesini talep ediyorum.

E-posta: t********@gmail.com

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 21 Eylül 17:14

Sayın A.; Elektronik biletleriniz mailinize yeniden yönlendirilmiştir. Mailinizde bulunan PDF veya kare barkod ile etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

profile-icon Tahir 17 Eylül 12:04

Uçak biletimi sizden gelecek yanıta göre alacağım için en kısa zamanda dönmenizi rica ediyorum. Yaklaşık 1 saat önce şikayetin iletilmesine rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Şimdiden teşekkürler ilginiz için.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler