Biletix Bilet Para İadesi Yapmıyor

Selma Selma09 Haziran 09:58

3989622 talep numarası ile P9L3X referans numaralı biletlerimin para iadesi hala yapılmadı. Gösteri iptal olduğu andan itibaren, para iadesi en geç ne kadar sürede yapılıyor. Bir aydan fazla zaman oldu. Paramın iadesi yapılmazsa sizi yetkili mercilere şikayet edeceğim. Aynı şekilde mağdur edilmiş çok insan var. Bir şekilde toplu bir organizasyon yapılabilir. Kimse sizden kendi parasını alacağım diye uğraşmak durumunda kalmamalıydı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Selma 12 Haziran 10:10

Para iadesi yapmak çok basit ve hızla yapılabilecek bir şey. Çağrı merkezinizde canlı bir insanla konuşabilmek mümkün değil. Web sitenizdeki formu doldurdum, yine bu otomatik cevabı gönderdiniz ve 1 aydan fazla zaman geçti hala ödeme yapılmadı.

Biletix Logo Biletix 10 Haziran 11:45

Sayın Ö.; Bilet satın almış olduğunuz etkinlik organizasyon tarafından ertelenmiştir. P***X referans numaralı biletlerinizin iptal işlemi yapılmış olup, iade talebiniz bankanıza iletilmek üzere işleme alınmıştır. Bilet tutarınız işlemde kullanmış olduğunuz kredi/debit kartınıza geri iade edilecektir. Tüm müşterilerimiz için iade sürecinde sorun ve gecikme yaşanmaması adına ekip olarak ciddi bir çaba içindeyiz. Ancak, içinde bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle iptal olan ve ertelenen etkinlik sayısı çok fazla olduğundan, iade süreçlerinde gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler