Biletix Bilet Ödemesine Rağmen Konser Biletimi Alamadım

Emrah Emrah5 ay önce

Biletix internet sitesinden biletimi aldım. Hata verdi. Tekrar almak için ödeme yaptım ve kredi kartımdan parayı çekti. Yani ödemeyi yaptım. Bankadan da paranın çekildiğini işlemin yapıldığını paranın Biletix hesabına geçtiğini belirttiler. Ancak sistemde biletim görünmüyordu. 5 kez müşteri hizmetlerini aradım. 30 dakika lik beklemeler sonunda bağlanamadım.

Biletix gişesine gidip durumu anlattım. Ancak konser gişesinde halledebileceğimi söylediler. Konser girişinde biletimin bulunmadığını ve biletlerin tükendiğini söylediler. Durumu anlatmama rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Paramı ödemiş olmama rağmen İzmit'ten İstanbul'a konser için gitmişliğimle kaldım.

Konuyu çözmek için de herhangi bir çaba gösterilmediği gibi bizlik bir şey yok Biletix sisteminde olan bir hata sebebiyle mağdur olmuşsunuz açıklamasından ve hiçbir şekilde mağduriyeti gidermeye yönelik en ufak çaba göstermeden sorumluluk savmaya yönelik bir yaklaşımla karşılaştım. Paramın ivedilikle iadesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 5 ay önce

Sayın A.; Çağrı merkezimiz her zaman olduğu gibi tam kapasite ile hizmet vermektedir ancak yoğun talep gören etkinlik satışları sebebi ile yoğunluk yaşanmaktadır. İnternetten işlem yaparken, tahsilat aşamasına gelindiğinde bilgileriniz bankanıza gönderilmekte ve bankanızdan onay istenmektedir. Bu sırada biletler sınırlı bir süre için adınıza bloke edilmekte ve ödeme onayının alınmasını takiben satış işlemi gerçekleşmektedir. Ancak, bu sürenin aşılması veya bankanızdan gelecek cevabın tarafımıza ulaşmaması sebebiyle tahsilat yapılmış olsa dahi satış işlemi gerçekleşmeyebilmektedir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilere istinaden ilgili çekim karşılığında başarılı bir işleminiz bulunmadığından muhasebe birimimiz çekim kontrollerini sağladıktan sonra müşteri hizmetlerimiz tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Çekim işlemi bulunması halinde tarafınıza ilgili tutar 2-3 iş günü içerisinde iade yapılacaktır. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler