Biletix Bilet İadesi Yapılmıyor

Gozde Gozde14 Mayıs 12:58

Bilet referans numaramız :P87AM Bu da iade talep numaramız: 3255365

Aşağıya kopyalamış olduğum maili 4 nisanda atmışlar, sonrasında ne gelen var ne giden. Ne arayan ne soran ne para iade eden. Halbuki bilet alırken 2 dakika da ödemeyi yapıyoruz. Kendi elimizde olmayan sebeplerden dolayı gidemediğimiz konser için aylarca belki daha fazla paramıza el konulması çok çirkin. Yeni konser tarihi herhalde 2021 de falan belirlenecek, bekle Allah bekle. Bu şekilde salgın sonunda tercih edilmeyeceksiniz haberiniz olsun.

İçinde bulunduğumuz olağan dışı koşullar dahilinde, müşteri hizmetleri ekibimiz şu anda inanılmaz derecede meşgul ve sizlere yardımcı olmak için çalışıyor. Bu nedenle lütfen aynı talep için bizimle tekrar iletişime geçmeyin.Yakında sizinle yeniden iletişime geçeceğiz.  

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 15 Mayıs 15:02

Sayın A.; İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Etkinliğinizin organizatörü yeni tarih belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ancak içinde bulunduğumuz olağanüstü durum göz önüne alındığında bu süreç normalden daha uzun sürüyor. Etkinliğinizin yeni tarihi belli olduğunda sizlerle tekrar bağlantıya geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler