Biletix Bilet İadesi Yapılmaması

Ali Ali6 gün önce

Biletix 26 Nisan için planlı Cem Yılmaz biletlerimin iadesini (NW**0) yapmıyor, 3 kere talepte bulundum, herhangi bir dönüş yapmaya bile tenezzül etmiyorlar, ne maile ne telefona dönüş yapılmıyor, nasıl bir firma olduğunuz böyle bir dönemde belli oldu, yazıklar olsun!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 6 gün önce

Bu beni tatmin eden bir cevap değil, ben tekrar bu gösteriye gitmek istemiyorum aylardır yüzlerce insanın parasını gasp ediyorsunuz, herkese de aynı mesajı gönderip müşteri hizmeti vermiş olmuyorsunuz. Lütfen acil olarak iadeleri yapın.

Biletix Logo Biletix 6 gün önce

Sayın Ö.; İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Etkinliğinizin organizatörü yeni tarih belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ancak içinde bulunduğumuz olağanüstü durum göz önüne alındığında bu süreç normalden daha uzun sürüyor. Etkinliğinizin yeni tarihi belli olduğunda sizlerle tekrar bağlantıya geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler