Biletix ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gürkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Biletix 31 Gün Oldu Hala İptal Olan Bilet Ücretim Ödenmedi

159görüntüleme
Gürkan
Gürkan 05 Mayıs 2020 09:36

İptal olan 19.04.2020 tarihli 'bir baba hamlet' adlı tiyatro etkinliğinin biletlerini kargo ile Biletix e gönderdim ve Biletix.com adresinden iade formu doldurdum. Talep numarası : 3307700 olan başvurumun alındığına dair Biletix'ten bir mail geldi tarafıma. İade başvurumu 5 nisanda yapmama rağmen 1 aydır tarafıma bilet ücreti ödemesi yapılmamıştır. Bilet satın alırken ücretini almayı bilen kurum, iptal olan biletin ücretini vermeye gelince insanı resmen mağdur ediyor. Böyle bir kuruma yakışmıyor. Benim olan paraya resmen el koymaktır bu.

Biletix Logo
Biletix12 Mayıs 2020 13:11

Sayın B.; Biletix satış kanallarından satın alınmış biletlere ilişkin bilet iadesi Biletix tarafından gerçekleştirilecektir. Ana gişeden (etkinlik mekan gişesinden) alınan biletlerin iadesi ana gişe tarafından gerçekleştirilecektir. Ekte paylaşmış olduğunuz biletler ana gişeden alınmış biletlerdir. İade talebiniz için bileti satın aldığınız yer ile irtibata geçmeniz önemle rica olunur. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

Gürkan
Gürkan13 Mayıs 2020 15:38

Corona'dan dolayı bileti aldığım ana gişe kapalı bileti nasıl iade edeceğim? Ayrıca biletleri Biletix e postaladım, biletler biletixte elimde şu an bilet yok. Bu iade işlemini nasıl gerçekleştireceğim?

Gürkan
Gürkan18 Mayıs 2020 16:55

İptal olan 19.04.2020 tarihli 'bir baba hamlet' adlı tiyatro etkinliğinin biletlerini kargo ile Biletix e gönderdim ve Biletix.com adresinden iade formu doldurdum. Talep numarası : 3307700 olan başvurumun alındığına dair Biletix'ten bir mail geldi tarafıma. İade başvurumu 5 nisanda yapmama rağmen 2 aydır tarafıma bilet ücreti ödemesi yapılmamıştır. Bileti oyunun sergileneceği oyun salonunun gişesinden aldığım için iadesini de o gişeden yapmam gerektiğini söyledi sonradan Biletix. Ancak iade için Biletix'e kargo ile gönderdiğim bilet hala Biletix de. Bileti bana geri göndermedi Biletix. İade işlemimi de yapmıyor. Tam bir mağduriyet. Biletix'ten bir daha bilet almayı düşünmüyorum. Herkesi mağdur ettiler. Hizmet anlayışınız bu mu?

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler