Biletix ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Selim'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Biletix 1 Ayı Geçen Sürede İade Yapılmaması

346görüntüleme
Selim
Selim 14 Nisan 2020 12:08

04 mart 2020 tarihinde Biletix isimli bilet satın alma kısmından (Biletix.com*) aldığım biletlerin ( referans kodu pada0) etkinliğin iptali dolayısıyla iade talebimi telefon ve mail yollarıyla yapmama rağmen yaklaşık 273 TL’lik meblağı kazanılmış hakkımın iadesi yapmamaktadır. Sitenin iptal olan etkinliklerde iadesi 10 gün görünmesine rağmen 1.5 aydır tarafıma olumlu bir dönüş yapılmamıştır.

Sitede belirtilen iade süreci 10 iş günü içinde yatırılması gereken para 14 iş günü geçmesine ve daha fazla süre olmasına rağmen yatırılmadı. 3 kere form oluşturmama rağmen aynı mail otomatik cevaplandı. Kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini ve uzayan bu sürecin sonlanmasını rica ediyorum.

Biletix Logo
Biletix14 Nisan 2020 12:26

Sayın C.; Bilet satın almış olduğunuz etkinlik organizasyon tarafından iptal edilmiştir. P***0 referans numaralı biletlerinizin iptal işlemi yapılmış olup, iade talebiniz bankanıza iletilmek üzere işleme alınmıştır. Bilet tutarınız işlemde kullanmış olduğunuz kredi/debit kartınıza geri iade edilecektir. Tüm müşterilerimiz için iade sürecinde sorun ve gecikme yaşanmaması adına ekip olarak ciddi bir çaba içindeyiz. Ancak, içinde bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle iptal olan ve ertelenen etkinlik sayısı çok fazla olduğundan, iade süreçlerinde gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Her türlü sorularınız için bize 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimizden ya da web sitemizdeki yardım sayfalarımızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Selim
Selim14 Nisan 2020 12:27

Lütfen hızlandırın bu kadar uzaması akılcı değil.

Selim
Selim29 Nisan 2020 14:32

04 mart 2020 tarihinde Biletix isimli bilet satın alma kısmından (Biletix.com*) aldığım biletlerin ( referans kodu pada0) etkinliğin iptali dolayısıyla iade talebimi telefon ve mail yollarıyla yapmama rağmen 273 TL’lik meblağı kazanılmış hakkımın iadesi yapmamaktadır. Sitenin iptal olan etkinliklerde iadesi 10 gün görünmesine rağmen 1.5 aydır tarafıma olumlu bir dönüş yapılmamıştır. CİMER'e ve Tüketici Hakem Heyetine başvurmama rağmen içinde bulunduğumuz durumu bahane etmeleri ve iadeyi kadar geciktirmeleri akılcı olmadığından ivedilikle artık paramın iadesini istiyorum!

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler