Alice Müzikali Bilet İptali Tarafıma Yatırılmadı

Emre Emre2 hafta önce

19.04.2020 müzikalin normal tarihinin üzerinden 1 ay, biletimin iadesi talebimin üzerinden 2 ay geçmiş olmasına rağmen,bilet ücreti ve hizmet bedeli halen daha tarafıma yatırılmamıştır.

İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz.

Yüzlerce insana yasal dayanağı olmayan bu cevap verilerek paraları iade etmemekte ısrarcılar. CİMER'in ardından burada da şikayetimi dile getiriyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Biletix Logo Biletix 1 hafta önce

Sayın K.; İleri bir tarihe ertelenen etkinliğiniz için yeni etkinlik tarihi belli olmadan maalesef iptal ve iade işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Etkinliğinizin organizatörü yeni tarih belirleme çalışmalarına devam ediyor. Ancak içinde bulunduğumuz olağanüstü durum göz önüne alındığında bu süreç normalden daha uzun sürüyor. Etkinliğinizin yeni tarihi belli olduğunda sizlerle tekrar bağlantıya geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Biletix Müşteri Hizmetleri..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Emre 6 gün önce  

    Kopyala yapıştır cevabınız geldi beklenildiği üzere. Somut bir adım halen daha yok. Yeni tarih belirlenene kadar beklemek zorunda değiliz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler