24 Temmuz 2015
#3393174

Biletiva.com Satın Alınamayan Biletin Ücreti Tahsil Edildi!

20 Temmuz günü akşam 19:00 seansına Manisa cinens sinemasında karlar ülkesi adlı filme 4 adet bilet almak istedim. İşlemi bitirdim, pos ekranı gelince telefonuma gelen kodu girdim. 90 saniyeden fazla süre olmasına rağmen zaman aşımı hatası verdi. Ben de işlem olmadı diye düşünüp işlemleri baştan denedim bu sefer de pos sayfaya ulaşılamadı hatası verdi kod girince. 3. bir defa daha denedim sonuç gene aynı olunca bıraktım. İnternet üzerinden kredi kartımı kontrol ettiğimde kartımdan 40 TL tahsil edildiğini gördüm. Ben de sitenin iletişim kısmına baktım, herhangi bir telefon numarası yok.

Özdil Özdil 1.328 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Özdil27 Temmuz 2015

  İnternet üzerinden bilet alımlarında çocuk/öğrenci bilet seçimini de açarsanız hizmetiniz daha güzel olacak. Hep tam ücret seçeneği çıkıyor.

 • Özdil'in Teşekkür Mesajı27 Temmuz 2015

  Biletiva söz verdiği gibi ücret iadesini yaptı. Sorunum çözüldü.

 • Özdil24 Temmuz 2015

  Bugün saat 14:47 de bana gelen mailde banka kaynaklı bir hata olduğu kredi kartıma iade işlemi yapıldığı yazılmış. Henüz kredi kartı ekstremde ters işlemi göremedim. Görünce teşekkür edip konuyu kapatırım. Benim asıl şikayetim, bize verilen tek iletişim yolu olan [email protected] adresine 3 adet mail atmama rağmen bana dönüş yapılmaması. Maillerin okundu bilgisi bile gelmedi bana. Olayı buraya taşıyınca ilgilendiler.

 • Özdil24 Temmuz 2015

  700 Karakter sınırlaması vardı devamını yazamadım. İ[email protected] mail adresine durumu belirten mail yazdım ama dönüş olmadı. 3 defa mail attım sonunda ben de buraya yazıp şansımı denemek istedim.

Ziyaretçi Yorumları