Biletinial.com Pandemi Öncesi Biletimin İadesi Hk

Ümit Ümit15 Eylül 10:30

Pandemi sürecinden önce Bornova sahnesine aldığım biletimin iadesini bir türlü alamıyorum. 2 defa aradım yoğunluk olduğunu ve gecikmenin bundan kaynaklandığını söylediler. Üzerinden 4 ay geçti hala iadem yapılmadı. Artık telefonlarını da açmıyorlar. Mail attım bakalım cevap gelecek mi?

 • - Görüntüleme
 • 4Yorum

Cevaplar

profile-icon Ümit 2 hafta önce

İadem 2 hafta geçmesine rağmen hala yapılmadı. İlk defa bankadan iade almıyoruz. Max olsun olsun 1 hafta sonra iadeler yapılıyor ki bu bile uzun bir süre Eğer herhangi bir şekilde oyalıyor iseniz söyleyin çünkü bunu Tüketici Hakları'na kadar ileteceğim. Asla peşini bırakmayacağıma emin olun. Bir sürü insan sizin yüzünden mağdur.

Biletinial.com Logo Biletinial.com 15 Eylül 16:43

Değerli İzleyicimiz, Müşterilerimiz için iade sürecinde gecikme yaşanmaması adına ekip olarak çok ciddi bir çaba içindeyiz. Fakat içinde bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle iptal olan etkinlik sayısı çok fazla olduğundan iade süreçlerinde gecikmeler yaşanabiliyor. 000032259719-PNR/işlem numaralı biletinizin iadesi tarafımızca yapılmış olup bankanın size yansıtma süreci 10 ile 15 iş günüdür. bilginize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz. Biletinial Müşteri hizmetleri

profile-icon Ümit 15 Eylül 10:53

000032259719

Biletinial.com Logo Biletinial.com 15 Eylül 10:48

Değerli İzleyicimiz, Kontrol edebilmek adına PNR/ İşlem numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. -Biletinial Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Kerem 17 Eylül 12:43  

  Ücret iadesi yapıldı, bankanızın size yansıtma süresi 10-15 iş günüdür diyecekler ancak alakası bile yok. İade yapmayıp zaman kazanmaya çalışıyorlar Ümit Bey.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ümit 2 hafta önce  

  Kerem bey yorumunuz için teşekkürler zaten dediğiniz gibi hala ödeme falan yapılmadı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler