03 Haziran 2015

Biletbayisi.com Fazla Kesilen İade Ücreti

25.05.2015 tarihinde Bodrum-Ankara Biletini 185,99 TL'ye kredi kartımdan satın aldım ve 1 saat sonra bileti iptal ettirdim. Bu iptale karşılık kredi kartıma sadece 60,00 TL ödendi. Yani 125,99 TL bu firmaya kaldı. İnanması çok güç ama kesinlikle çok ilgisiz ve fazlasıyla kötü bir site. Bu durumun düzelmesi için kendilerini aradım ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Alper 1.275 Okunma

Cevaplar

  • Alper19 Haziran 2015

    Ayrıca Şikayetvar.com adlı site de bu konu ile ilgili asla yardımda bulunmadı ve eleştirilerime her nedense yayınlamıyorlar.

  • Alper05 Haziran 2015

    Yukarıdaki söz konusu şikayetimle ilgili ilgili sitenin müşteri temsilcisiyle görüştüm ve kesintinin çok normal olduğu söylendi. Yani Düşünün ki bilet iptalinde benden kesilen miktar çok fazla. Çalıştığım firma olan Kolin İnşaat a. Ş'de birçok personel bu siteden bilet alıyor. Fakat ben napıp edip kesinlikle bu siteden hiçbir arkadaşımın ve çalışanın işlem yapmaması gerektiğini söyleyeceğim. Bu firmada çalıştığım pozisyon olan İnsan Kaynakları Birimi olarak her türlü engellemeyi yapacağım. Çok acemi ve de çok ilgisiz bir site. Bunun da herkes tarafından bilinmesini isterim. Bana verdikleri bir örnek var. Mesela 380 TL'lik bir biletin iptalinde müşteriye sadece 16 TL. İade yapılıyormuş. Umarım bu ve bunun gibi siteler internette yakın zamanda çöker ya da kapatılır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön