Biletalsat.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erkan sonuçtan çok memnun

Biletalsat Bilet Transferi

694
Erkan
Erkan 01 Nisan 12:36
Çözüldü
Erkan'ın Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler sorunum çözüldü”
Biletalsat Bilet Transferi

202303NN5455UP8 sipariş numaralı iki bilet aldım biri hala aktarılmadı. Uçak bileti aldım sizden haber bekliyorum. Passolig ®'e ne zaman tanımlanacak yardımcı olur musunuz ve mail gönderdim dönüş olmadı müşteri temsilcisi yok mu hiç bağlanabilecek nasıl bağlanabilirim Fenerbahçe Beşiktaş maçı.

Erkan
Erkan01 Nisan 15:51

Teşekkürler sorunum çözüldü

Benzer Şikayetler

profile
651
1 hafta önce

Biletalsat.com Aldığımız Biletin Eksik Olması

Fenerbahçe - Sivasspor maçı için 2 adet bilet aldık fakat Passolig'de sadece 1 bilet aldığımız görünüyor. Diğer bilet yok ve bizden 2 bilet parası alındı. Lütfen BiletAlSat sitesi yardımcı olsun, iletişim kursun. Uzaktan geldik, maç izlemeye mağdur olmak istemiyoruz.

profile
1.188
1 hafta önce

Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İçin Biletalsat Dan 2 Bilet

Merhabalar, Galatasaray - Fenerbahçe maçı için Biletalsat dan 2 tane bilet aldım. Referans numarası : 202304EP8521LP4. Biletleri Passolig kartlarımıza aktarırmısınız lütfen? Belçika dan geliyoruz onun için biletlerimizi şimdiden alırsak çok memnun oluruz. Teşekkürler.

profile
676
2 hafta önce

Biletalsat.com Galatasaray Sivasspor Maç Bileti Transferi

Merhaba, yurt dışından geliyorum, 20 Mayıs cumartesi oynanacak maç için Biletalsat sitesinden Galatasaray- Sivasspor maçına 202304AN5819GA1 numaralı bilet aldım fakat hala Passolig kartıma transfer edilmedi, konu hakkında lütfen yardımcı olabilir misiniz?

profile
646
2 hafta önce
profile
Burak'ın Teşekkür Mesajı
  • 1 gün önce

“İlginizden dolayı teşekkür ederim”

Biletalsat.com Farklı Koltuk Verdi

Biletalsat üzerinden Fenerbahçe Trabzon spor maçına d1 bloktan bilet aldım fakat Passolig hesabıma p1 bloktan bilet yüklenmiş ve biletler yan yana bil...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .