04 Mayıs 2016

Big Chefs'in Çözüm Üretememesi ve Nakit Ödeme Israrı!

Düşünün ki 8 yaşındaki çocuğunuzun sınıf arkadaşının ailesi ile hafta sonu kahvaltıda tanışıyorsunuz. Mekan, oturduğunuz semtte. Kredi kartı kullanılmaması zaten mümkün değil. Nakit parayı bahşiş, vale ücreti için ihtiyaç olursa diye bir miktar bulunduruyorsunuz. Ankara İran Cad. Big Chefs'te çok güzel keyifli sohbetlerle vakit geçirdiğimiz 1 Mayıs'ta brunch sonrası 15:00-15:30 civarı hesap istedik.


Yeni tanıştığım ailede benim gibi baba olan arkadaşım 220 TL hesap için Alman usulü nakit parasını verdi, ben de kredi kartımı verdim. Masalarda turlayan arkadaş (ismini S**** olarak öğrendim) hesabı nakit ve fişle kestiğini söyledi ve kredi kartı kabul etmedi. Israr etmemize rağmen alamayacağını söyledi bize de akıl vererek; "sen nakit olarak verirsin" dedi. Çıkarabildiğimiz kadar nakit çıkarıp diğer aile babası ödemeyi yaptı; Siz ne yapardınız, kendinizi nasıl hissederdiniz?

Mehmet 1.622 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Haziran 2016

    Şu bilinen markanın Müşterisine verdiği değer ancak bu kadar olabilir yazık 1 aydan fazla olmuş... Kurumsallık yok... . Muhatap yok... Sanırım nasıl olsa Müşterimiz var deniliyor... Merak edilmesin reklamını çok güzel yapacağım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön