15 Nisan 2013 #1742152

Bien Seramik Fayanslara Çatlamalar!

Sayın Bien seramik 2010 senesinin yaz ayında almış olduğumuz fayans duvar döşemelerinde çatlamalar oluşmaktadır. Gereken işlemin yapılmasını bilgilerinize saygılarımla arz ederim.

Tuncay 682 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay01 Mayıs 2013

    bien temsilcileri ile görüştüm bana catlak seramik metre karesini ölcmemi yerine seramik verileceğini bende sadece seramik verilmesinden taraftar olmadığımı catlak seramıklerin tekrar firma tarafından yapılmasını istedim bu yüzden konu saptırılmış bien seramikten memnun kalmamıştım ama bu konunun böyle saptırılmasıda beni daha çok ilgisiz bıraktı ayrıca tavandakı bir hissin cekilip yayınlanmasınıda en güzel şekilde insanları kandırmak için sunulmuştur en kısa zaman içinde gercek resimleri sizlere paylaşacağım her şey bir yana böyle bir şirketin kendisini böyle basit şekilde haklı cıkarmasınada pes derim doğrusu

  • Bien Seramik Temsilcisi26 Nisan 2013

    şikayet yerinde 16.04.2013 tarihinde Ankara Bölge Müdürümüz incelemelerde bulunmuştur. Yapılan incelemede ekteki resimlerde de görüleceği üzere çatlamaların seramik bünyesiyle alakalı olmadığı gözükmektedir. sonuç olarak şikayet kabul edilmemiştir.

  • Bien Seramik Temsilcisi15 Nisan 2013

    müşterimizle telefonla görüşüldü . şikayet konusuna ait fotoğraflar gönderecek ve Ankara bölge Müdürümüz yerinde inceleme yapacaktır. bu konuda müşterimizle mutabık kalınmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön