23 Eylül 2013

Bidunyaurun.com Yeter Artık!

Günlerdir cep telefonuma "Son gün! Kredi Kartı ile fatura ödemelerinizden kazandığınız para puanınız 200 TL’ye ulaşmıştır. 0850 220 ***5′i arayarak dakikalarınızı aktifleştirin” şeklinde mesajlar gelmektedir. İlgili numarayı yakın zamanda 2 defa aramama ve kendilerinden bu taciz ve reklam mesajlarını almak istemediğimi belirtmeme rağmen belli aralıklarla mesaj gönderimi devam etmektedir.

Kendilerini bugün farklı yasal kurumlara da şikayet ettim ve eğer bu şikayetlerimden de bir sonuç alamazsam, sonu ne olursa olsun savcılığa elimdeki kanıtlarla ve internetten toplayacağım bir nevi yanıltılma şikayetleri ile birlikte savcılığa başvuracağım. Yeter artık, milleti rahatsız etmeye hakkınız yok.

Esvet 128 Okunma

Cevaplar

  • Esvet23 Eylül 2013

    Yapmış olduğum şikayetin üstünden daha 1 gün dahi geçmemişken bu saygısızlardan bugün bir tane daha sms aldım. Burdan firma yetkililerine sesleniyorum. Firmanızdan bir tane daha mesaj gelmesi halinde şirketiniz hakkında yasal işlem başlatacağım. Maddi manevi tazminat davası açacağımı ve savcılığa şikayet edeceğimi bilmenizi istiyorum.

  • Esvet23 Eylül 2013

    Umarım bu engellemeler de çağrı merkezinde yaptığınızı söylediğiniz engellemelere benzemez. Çünkü gerçekten bıktım sizden gelen mesajlardan.

  • Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com Temsilcisi23 Eylül 2013

    Şikayet Üzerine, Sistemden gerekli engellemeler yapılmıştır. Verilen rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Posav Tekonloji

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön