23 Ağustos 2013

Bidunyaurun.com İade Sorunu!

16.07.2013 tarihinde telefonla arayarak Bidunyaurun.com sitesinden 800 TL'lik 5 parça ürün sattılar. Sistem arızalı diyerek ikinci sefer tekrar 800 TL'lik çekim yaptılar. İlki KVK teknoloji adına, ikincisi Metro Elektronik adına. Araştırdım 75 TL dedikleri 0.25 gram altının fiyatı ortalama 20TL değerindeymiş.

Diğer ürünlerinde çok yüksek fiyattan satıldığını tahmin ediyorum.Ürünler elime 01.08.2013 tarihinde geçti. Hemen cayma hakkımı kullanarak iade etmek istediğimi mektup,faks,telefon aracılığla firmaya bildirdim. İlk 800 TL'yi iade ettiler, ikinci 800 TL için ürünleri geri göndermemi istediler, firmaya güvenmediğim için kabul etmedim. Önce Hakem Heyeti sonra Cumhuriyet Savcılığı yolu görünüyor.

Hasan 208 Okunma

Cevaplar

  • Hasan24 Ağustos 2013

    Diğer müşterilerinizin iade ettiği ürünlerin arızalı olduğunu ve bu yüzden SATIŞ İPTALİ yapamayacağınız,Dolayısıyla para iadesininde mümkün olmadığını bildirdiğiniz müşterileriniz arasına katılmak istemiyorum.Açıkçası tuzağınıza düşmeyeceğim ve sizlere güvenmediğimi bildirmek isterim!!!!! Ayrıca saygıdan bahsetmeyin,dünyada en son saygı duyulacak firma sizsiniz,posav teknoloji yetkilileri!!!!!

  • Hasan24 Ağustos 2013

    önce saygı göstermelisiniz!!!!

  • Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin Şikayeti Üzerine, Kendisiyle görüşülmüş ancak mutabık kalınamamıştır. Diğer tüm müşterilerimize uygulanan prosedürümüz gereği istenen sürece yardım olunursa tekrardan yardımcı olunacağını, şikayetin çözümleneceğini bildirmek isteriz. Saygılarımızla.. Posav Teknoloji

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön